Záruka okamžité výměny zboží

TOP 14 v kategorii Rozšířené záruky

Záruka okamžité výměny zboží

Garantovaný nákup z Kryteo.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 1 834 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• možnost výběru jestli ANO/NE

Naštěstí vše funguje jak má, tak jsem nemusel využít, ale jistě dobrá věc při koupě dražšího produktu.

• , zakoupeno v Kryteo.cz

Všem doporučuji neváhejte a nákupem zde.

Nemám připomínky.

Produkt nemá žádné parametry.

Pokud vám dorazí zboží poškozené od dopravce, tak nebudete muset řešit žádné zdlouhavé reklamace! Pošlete nám jen fotografii na email [email protected] s popisem vady a my vám obratem odešleme nové zboží.

Dorazilo vám nějak vadné zboží? Nefunguje například nabíjecí kabel nebo se u zboží po obdržení projevila jakákoliv vada? Stačí nám zboží odeslat a na email [email protected] zaslat fotografii podacího lístku zásilky od České pošty s popisem vady a my vám obratem odešleme zboží nové, takže nebudete muset čekat, až k nám zboží dorazí od dopravce a až poté vyřešíme zaslání nového zboží, ale obratem vám odešleme nové zboží bez čekání - průměrná úspora času s touto zárukou u výměny zboží je standardně 14 dnů (pokud nebude zboží skladem, tak vás ihned budeme informovat a nový kus odešleme obratem co nejdříve k vám).

Pro využití okamžité výměny je nutné mít zakoupenou a uhrazenou tuto volitelnou službu.

4zákazníci nedoporučují produkt

• možnost výběru jestli ANO/NE

• , zakoupeno v Kryteo.cz

Všem doporučuji neváhejte a nákupem zde.

Nemám připomínky.

• , zakoupeno v Kryteo.cz

• špatná fólie s vylisovaným kolečkem zde stisknout a vytlačit bubliny!!! super na krytu za 750 Kč pro mobil za 34 tis

Po dokončení máte "krásný telefon Samsung S22ultra" za 34 tis s displejem, který vypadá jako po havárii = samá bublina a k tomu vylisované kolečko " zde stisknout a vytlačit bubliny" . No vážně super !!!!

• Zatím brzo hodnotit

Nabíječka vypadá moc pěkně , ale zatím jsem ji nepoužila musím koupit adaptér

• super spokojenost
  • , zakoupeno v Kryteo.cz

Zaplatil jsem si záruku okamžité výměny zboží, při reklamaci výrobku jsem poslal mail se žádostí o radu, jak postupovat, 5 dní žádná odezva, ani reakce na pokus o telefon.
    Sluchátka jsem raději zatím neposílal zpět, nevím jestli bych je ještě někdy viděl.

• Zlá komunikace s prodejcem
  • , zakoupeno v Kryteo.cz

• Mám ho krátce a funguje jak má.

Produkt - vlastnosti - neodpovídal popisu